| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci in situatia in care placi mai multi baieti? happy

4 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

Inainte sa dai informatia pe goarna, te gandesti cu care ai mai multe sanse. Daca nu ai anticipat corect, treci la urmatorul. Daca ai anticipat corect e foarte bine.happy

| sweetyelena91 a răspuns:

Incerc sa aflu cu care ma potrivesc cel mai bine.si cine ma place.

| Midnightangel a răspuns:

Daca sunt doi baieti este bine sa pui in balanta calitatile si defectele pe care le au. Alegel pe cel care consideri ca iti va cel mai bine langa el. Nu te lua dupa aparente ca nu este bine, iti zic din propie experienta.

| catarap04 a răspuns:

Iti incerci norocu cu fiecarelaughing