| Elena1234456 a întrebat:

Poti sa "placi" mai multi baieti in acelasi timp?sad

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Desigur, dar pe niciunul nu-l poti place cu adevarat.

12 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Si mai acum ceva timp spuneai. "E normal ca nu am avut nici un prieten pana la varsta de 17 ani? I-am refuzat pe toti."

Ori alba ori neagra?! I-ai refuzat pentru ca?! te crezi preaa buna pentru ei? te crzi prea aratoasa pentru ei?! nu a fost niciunu pe placu tau pentru ca?! erau asa urati? 1 tembeli? etc etc

Vezi sa nu dai in extreme cu chestia asta.

Ca fapt divers am raspuns. Mi-am pierdut 2 minute din timpu meu laughing

| Elena1234456 explică (pentru Dominicc):

Ce ai draga mea?hee hee
Aia pe care ii plac nu ma plac ei happy
Probleme?
Adica de fapt nu stiu daca ma plac rolling eyes

| Dominicc a răspuns (pentru Elena1234456):

1. pare rau dar sunt baiat! so. merge un 'dragu' meu "
2 - Hmm. smug inseamna ca ai ceva.
3 - Frustrari?! vad ca te ataci. Inseamna ca ai lipsuri si le compensezi cu atacatu. trist pentru tine. big grin
4 - Acum vad si de ce nu ai avut pana acum 'prieten"
No offence! asta esti tu si nu te vei schimba prea curand ca sa ai ceva bun si cum iti doresti langa tine. Dece?! Prea multe frustrari.

O sa iti dai seama in timp. Nu acum. Acum o sa te agiti iar ca o rachetutza cand decoleaza si nu o sa faci nimic altceva decat sa denunti ce am zis eu mai sus.

Nu mai dau reply la intrebare. Daca ai ceva sa imi spui. fa-o in mesaj.

Nu am nimic personal cu tine, incercam sa te fac sa iti intelegi comportamentu.

Pana atunci dom'soara. noroc cu filmele dramatice de sezon.

| Elena1234456 explică (pentru Dominicc):

laughing Nu sunt frustrata.Cred ca tu esti.
Dupa nick nu se cunoaste daca esti fata sau baiat, deci fara suparare happy.
Nu denunt ca nu am 7 ani totusi. Uita-te pe profilul meu si o sa intelegi.
Tu ai inceput cu un raspuns nesimtit, daca nu ma poti ajuta mai bine te abtii totusi.Hai ca nu vreau sa facem chat pe aici, astept mesaj privat daca iti mai vine in cap vreo replica "inteligenta".
P.S:Eu la filme dramatice, iti las tie tenelovelele?

| Elena1234456 explică (pentru Dominicc):

laughing Nu sunt frustrata.Cred ca tu esti.
Dupa nick nu se cunoaste daca esti fata sau baiat,deci fara suparare happy.
Nu denunt ca nu am 7 ani totusi.Uita-te pe profilul meu si o sa intelegi.
Tu ai inceput cu un raspuns nesimtit,daca nu ma poti ajuta mai bine te abtii totusi.Hai ca nu vreau sa facem chat pe aici,astept mesaj privat daca iti mai vine in cap vreo replica "inteligenta".
P.S:Eu la filme dramatice,iti las tie tenelovelele?

| Dominicc a răspuns (pentru Elena1234456):

Numaru " funditelor" nu inseamna si caracter pe masura. S-a dovedit. happy

| NatureSelf a răspuns:

De placut da, poti, insa daca nu privesti pe nici unul cu ochii seriosi ce rost are? Oricine poate fii simpatic.

| JeSa a răspuns:

Ii placi, ii privesti... de ce nu?

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Si eu plac toate fetele cu fuste scurte,mulate, parfumate, aranjate si decoltate.Dar faza este ca noua ne place si in pat nu doar cu ochiul big grin

| Sunshine_9509 a răspuns:

Da

| Vasybulan a răspuns:

Da daca esti lipsita de scrupule si pe deasupra pe langa ce ca ii placi iti si bati joc de ei.

| rosad a răspuns:

Da oh go on