| Irina0027 a întrebat:

As vrea detalii despre profilul "stiinte sociale". Ce m-as putea face mai departe, ce facultate as putea urma, pe ce materie se pune accent, etc. Ofer Funda! :*

1 răspuns:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Pai ai 2 ore de istorie 3 de geografie( dar dai bac la istorie)engleza la care dai teza ai 3 ore, 2 ore de logica dar dai teza dar nu-i grea logica, ai o singura ora de chimie si una de sport, dar ai 4 de romana.etc si poti iesi avocat arhitect secretara, bine acum depinde si de ce facultate o sa faci baftawinking