| AnnaMariaaa a întrebat:

Ce facultati ati vrea sa urmati? eu as vrea medicina, dar daca nu reusesc, ma reorientez spre facultatea de geografie sau jurnalism.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Psihologie sau Istorie/Geografie.Ma atrag toate in aceeasi masura, chiar si ca profesor mi-ar placea.As fi o profesoara data dracu rau de tothee heeNici chiar asa.Doar note de la 3 la 9whistling

| arysa a răspuns:

Eu vreau la Facultatea de litere sectia romana-spaniola. Consider ca o sa am mukte oportunitati dupa ce termin facultatea asta.

| Zmeura a răspuns:

Buna mi-ar place si mie sa urmez facultate dejurnalism de cand eram mai mica dar as vrea sa incerc sa si la facultatea de psihologie mi-ar place dar stiu ca e foarte mult de munca si acolo

Răspuns utilizator avertizat
| morenaRox a răspuns:

Eu de jurnalism o sa urmez...si mi-ar placea si ceva in domeniul actoriei + muzica...eh vise.Multe vrem insa putine se realizeaza.

| Gabriel_4906 a răspuns:

De ceva vreme m-am tot gandit la facultatea de medicina din diverse motive, insa nici facultatea de psihologie nu este exlusa din ecuatie. Important este sa urmam ceea ce ne pasioneaza sau, de ce nu, ne si caracterizeaza.