| xXLipHeartSweetieDudeXx a întrebat:

Ce fel de animal va place cainele sau pisica doar curios, mie pisica?!

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nimic nu se compara cu dragostea unei pisici.Cand vin obosita sau suparata acasa pisica mea de 9 ani e prima care imi sare in brate si ma face sa ma simt mai bine.In aproape fiecare seara adorm cu ea pe piept.Imi tine cald si imi arata zilnic afectiune. Din acest punct de vedere, cainele nici nu se compara cu o pisica. Dar e destul de bun si el...

| JustMe a răspuns:

Cainelelove struck

| narcisa a răspuns:

Mie imi plac ambele dar mai mult cainele pentru ca este un prieten adevarat. pisicile mi se par foarte viclene.eu am auzit ca pisica se roaga sa se imbolnaveasca stapanul ca sa-i cada mancarea din mana si sa o manance ea dar cainele se roaga pentru sanatatea stapanului ca sa-i dea si lui o bucata de paine (pentru ca cainele sta legat)

| NAdrian a răspuns:

Mie cainele