| rafaela a întrebat:

Ce fel de creme pentru semnele ramase de la acnee as putea folosi? credeti ca la plafar as gasi?

2 răspunsuri:
| LittttleMonster a răspuns:

Pai poti folosi masti cu argila de la Aslavital, sunt foarte bune si au efect de durata.Sau masti cu miere si scortisoara, iti lasa pielea fina si ambele te scapa de petele de la acnee.In 2 saptamani mi-au disparut toate petele si cosurile.winkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a ajutat f mult tinctura de galbenele (o gasesti la plafar), pe care o foloseam seara inainte de culcare sub forma de compresa pe care o lasam pana a 2 zi dimineata, dar ai grija sa nu te dai cu vreo crema sau altceva ca poate sa aiba o reactie negativa. Si mai stiu una pe care eu nu am folosit-o dar poate te ajuta tinctura de sanziene de la dacia plant.happySA CITESTI SI PROSPECTELE CU ATENTIE.si scr si pe site, succes...
Citeste pe internet despre MaMa lotion sau scar zone. sau daca nu trec cu nici o solutie mai blanda, peelingul chimic le indeparteaza complet! spun din experienta proprie si e vb de pete vechi de 5-6-7 ani chiar