| ylakiztenurb a întrebat:

Cum scap de semnele ramase de la acnee? am incercat multe creme si nu imi trec cu nimic...

9 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Du-te la dermatolog si spune-i sa-ti dea un tratament. Este cel mai bun si sigur mod. Nu poti auzi un sfat mai bun decat de la o persoana foarte documentata in domeniu.

Bine, acele semne au aparut si pentru ca tu iti rupeau cosurile chiar si dupa ce le storceai. Inteleg, ca e un obicei prostesc pe care-l avem cu totii, nu te blamez.

| Hakuouki a răspuns:

Aceste semne pot ramane si permanent, indicat ar fi sa mergi la dermatolog, e singurul capabil sa te ajute.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar nu prea trec asa usor(aproape deloc).Ai putea incerca cu putin fond de ten, sa le acoperi.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru BpBycaBestEVer):

Cea mai greseala folosirea fondului de ten. Le amplifica, nimic mai mult.

| ylakiztenurb explică (pentru BpBycaBestEVer):

Tot se vad

| alincik900 a răspuns (pentru ylakiztenurb):

Nu scapi de petele de la acnee dintr-o singura procedura trebuie facute de mai multe ori ca sa te ajute.

| BpBycaBestEVer a răspuns (pentru miTzuliK93):

Asta nu stiam.Imi cer scuze pentru ca nu m-am documentat foarte foarte bine inainte, dar din "cunostintele" mele generale fondul de ten "mascheaza" ridurile, cosurile....etc