| ylakiztenurb a întrebat:

Cine are probleme cu semnele ramase de la acnee?

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Semnele ramase de la acnee, daca sunt slabe spre moderate si cred ca si unele mai severe pot fi rezolvate cu laser sau cu dermoabraziune, mai bine iei legatura cu un dermatolog si cu un specialist de la un salon cosmetic cu aparatura moderna pentru astfel de interventii.

| William a răspuns:

Stai linistita, esti frumoasa.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Foloseste pudra de argila amestecata cu suc de lamaie. Functioneaza.

| SpookyKid a răspuns:

Date cu o crema de acnee chiar daca nu mai ai., se vor duce si semnele alea

| ylakiztenurb explică:

Mersi