| Florina_3797 a întrebat:

Ce fel de fete prefera baietii? din toate punctele de vedere:d

8 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Prefer fetele care stiu sa se poarte cu lumea.Sa fie romantice, sensibile, un pic timide, etc. Iar la aspectul fizic nu ma prea intereseaza sa fie dragute, sa imi placa mie:d. Ceau:*

| DennyxD a răspuns:

Poi asta depinde de fiecare baiat si de caracterul lui si de felul in care el gandeste. Unii baieti vad doar exteriorul(aspectul fizic) si sunt atrasi mai mult de forme.alea alea.simtind mai mult atractie ca sa zic asa, si nu prea tin cont de caracterul fetei ceea ce este mai important decat oricce frumusete.
In schimb alti baieti sunt mai rabdatori si isi fac timp sa cunoasca o fata si din punct de vedere moral, tinand cont si de cat de bine arata si de felul ei de a fi. Poti sa fi frumoasa si manierata si nu prea e placut sa vezi o astfel de fata in societatelaughing:-s
In general genul de baieti mai de cartier asa prefera fetele mai cuminti, pentru a pastra un echilibru. Ei fiind obisnuiti cu o lume a lor, agitata, cu tigari alea alea. o fata mai linistita si mai cuminte il poate calma cat de cat.
Unor baieti le plac fetele sensibile, firave, pe cand altora le plac cele pline de tupeu etc.Si chiar unele fete ca sa ii impresioneze fac tot felul de chestii precum, incep sa se joake fotbal(un ex), incep sa injure, sa devin tupeiste doar ca sa ii impresioneze pe ei(si ma refer la cei mai de cartier asa).
Oricum difera de la om la om gusturile >:d<

funda daca te-am ajutat:*

| bianca a răspuns:

Iti zic eu ce fel de fete prefera baietiiwinking
cu balcoane si c*r
ca numai acolo se uita

mai sunt si specii pe cale de disparitie care se uita si la ochi, zambet, felul de a gandi
dar foarte putini

| Shake a răspuns:

Mie imi place sa fie sportiv, adica sa arate bine in toate punctele de vedere(parul, corpulhee hee) dar si sa se comporte frumos cu mine si sa nu fie un tantalau care nu stie nimic

| StefanJobs a răspuns:

Pai baietii prefera doua tipuri de fete pentru doua motive:
motiv1: sex: Nu-i un secret. Orice fata prostuta si, optional, dornica intra aici. E in general folosita doar pentru sex, el nu pune mai deloc sentimente in relatie, DACA exista o relatie.
motiv 2: iubita. In primul rand sa nu intre in cealalta categorie de fete. Sa gandeasca. Sa nu se crizeze din orice. Sa nu-l sufoce. Dar aici depinde si de baiat. Oircum, in general vrea pe cineva cu care sa poata vorbi, sa il intelegea si sa o inteleaga, sentimente.

| cazzo a răspuns:

Nu stiu ce prefera baietii in general dar iti spun ce prefer eu
1 sa fie cute (draguta)
2 sa fie buna
3sa fie itnelegienta
4sa fie amuzanta
5sa fie tupeista dar nu mahalagioaica
6 sa stie ce vrea
7fara preiten
8sa fie deschisa la discutii
9 sa fie virgina
10 sa imi dea funda

| MuttleY a răspuns:

Nu sunt chiar pe cale de disparitielaughing)) doar ca sunt mai retrasi decat cei de care dai la fiecare colt de strada! o fata ideala ar fi una care sa fie: sexy. sa se descurce in viata. sa stie si de caterinca dar sa fie si serioasa in acelasi timp. si mai sunt cateva calitati marunte.

| pheonix_2617 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat, eu de exemplu prefer fetele:
Aspecte fizice
-sa fie mai mica ca mine cam cu 5 cm
-sa fie slaubuta nu de tot laughing
-de preferabil blonda,cu ochii verzi sau albastrii ca ai meilaughing
-sa arate bine
Calitati sufletesti aicia sunt mai multe
-sa fie draguta(adica mai copilaroasa)
-amuzanta, sa pot vb orce cu ea, de incredere, destepta
-si sa nu fie foarte timida un pic e bine dar nu foarte ca si eu sunt timidsad si va dati seama.Aceste sunt criterile fetelor ideala pentru mine acum ce-o da Domnul laughing)