| OulEcuVoi a întrebat:

Ce fel de persoana credeti ca sunt daca:imi place sa ma imbrac emo/punk/gothic ascult muzica clasica (Beethoven, Vivladi) (mai ascult si rock), unul din visele mele este sa zbor(nu cu avionul) timpul singura = timpul prietenii, am multi prieteni, ma impac super cu baietii, am o prietena pe care o iubesc mult (best friends), cant la vioara, merg tot timpul la biserica, vreau sa ma fac medic sau prof.de bio sau muzician si doresc sa ajut copii din Somalia. Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Pai o persoana ca tine rar intalnesti. Esti speciala si sensibila, desteapta si sufletista. Mi-as dori sa fim prietene. Jos palaria daca intr-adevar esti asa

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

În primul rând ești pițipoancă pentru că ceri părerea oamenilor de pe TPU despre tine, oameni care nu te-au văzut în viața lor ca să știe cum ești tu de fapt.
Baftă

| All3 a răspuns:

Esti Ciudataaa(in sensul bun),Vreau sa zic esti chiar tare,esti gothica si credincioasa in acelasi timp,esti o persoana catitabila, esti sociabila, esti super tarewinking

| LastChance a răspuns:

Din punctul meu de vedere esti independenta, nu te ghidezi dupa un anumit criteriu. De exemplu, daca te imbraci gothic, nu trebuie sa mergi la biserica. In fine, astea nu sunt niste reguli. Cred ca esti de nota 10 in cazul asta, mai rar persoane ca tine, sincer.

| Uw33Ty a răspuns:

WOW! Un om special fata de celilalti, Un om pe care rar il gasesti. Imi place tot la tine din ce ai spus deci ce pot spune este WoW nu imi vine sa cred, Tine`o tot asa si ai sa vezi ca Dumnezeu te va ajuta in viata :*. SUCCESSS

| OulEcuVoi explică:

Mhn24 ni incercam sa ma laud ...doar ca in ultima perioada nu mai am asa multa incredere in mine si nu mai eram sigura cine sunt de fapt( avand in vedere ca sunt cam ciudata :p)

| OulEcuVoi explică:

7h30 nu incercam sa ma laud doar ca in ultima vreme nu prea mai ai incredere in mine si nu mai sunt sigura cine sunt (avand in vedere ca sunt asa ciudata)

Răspuns utilizator avertizat
| bigelcid a răspuns:

Emo, punk si gothic. 3 lucruri TOTAL diferite.
. asculti muzica clasica.nice.ai multi prieteni aww how nice.profesoara.MERGI DES LA BISERICA?

Jeez, on the wrong way, you are, my young apprentice.