| hecamefrommetalland a întrebat:

Păreri despre trupa Yousei Teikoku (o trupă japoneză de gothic metal,gothic rock și întuneric ambiental)? Mai ales despre melodia Filament (nu răspundeți dacă nu apreciați vioara și limba japoneză)?
PS:Scuze,trec prin faza în care ascult doar muzică metal și rock din Japonia, va trece până la urmă.

15 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Never heard of them

| hecamefrommetalland explică (pentru Nucreeed):

Atunci de ce ai răspuns? Află și răspunde.

| Nucreeed a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Am raspuns pentru ca asa am vrut eu...probleme?

| hecamefrommetalland explică (pentru Nucreeed):

Nu,te înțeleg, însă mă enerveză răspunsurile inutile fără legătură cu întrebarea.

| Wøodenpints a răspuns:

Îţi dai seama că trebuie să pun pauză la Queen ca să caut trupa pe youtube şi să văd cum sună.
Şi sună oribil. În special vocea...
Vreau să te înjur.

| MaskOfSanity a răspuns:

Am ascultat acum Filament. Vocalul e praf rău şi strică tot.

| Ironicnαme a răspuns:

Vocea tipei nici măcar nu mai contează. Doar instrumentalul se aude. Nu există gothic metal, gothic rock și întuneric ambiental fără o voce puternică.

| jwatson a răspuns:

Acum ascult pentru prima data. Desi nu-mi plac trupele de metal cu vocaliste (cu mici exceptii) imi place cum suna asta. Ar suna bine ca soundtrack la un anime.

| hecamefrommetalland explică (pentru jwatson):

E soundtrack la un anime(la mai multe).
Uite aici la toate episoadele să vezi dacă îți place http://ecchi.autostrike.ro/mirai-nikki-future-diary/

| jwatson a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Merci. Nu sunt fana anime insa o sa arunc un ochi sa vad daca ma prinde. M-am uitat mai demult la niste chestii yaoi si la Naruto, in rest sunt paralela.

| hecamefrommetalland explică (pentru jwatson):

Ăsta e mai ciudat, mai artistic, mai amuzant la episodul 3.

| MotanulVerdeVIRA a răspuns:

M-am uitat acum pe youtube si e cool!
Ce ciudat esti ca iti plac cainii maidanezi mai mult ca oamenii!
am vazut pe profilul tau cum ai comentat!
EWWWwwww. Mori cu caini! =))

| hecamefrommetalland explică (pentru MotanulVerdeVIRA):

Nu îmi plac mai mult decât oamenii, doar consider că nu avem dreptul să-i ucidem deoarece sunt așa din cauza noastră, care nu-i îngrijim.
PS:Uneori ORICE îmi place mai mult decât omenirea.

| MotanulVerdeVIRA a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Deci cainii au dreptul sa ne ucida? iti zic eu ca AU!
daca nu patesc nimic si nu sunt prinsi sunt ca niste assasini!
Din cauza noastra A CRESCUT NUMARUL DE CAINI, deoarece zoofili ( Asa sunt numiti iubitorii de caini, chiar daca nu au orientatie sexuala spre animale ) vor caini pe strazi!
tu vrei caini pe strazi?