| ParaPaul2006 a întrebat:

Ce fel de persoana esti?

Care e personalitatea ta?

Cum reactionezi in diferite situatii?

Fa acest scurt test si afla.

Posteaza un comentariu la postare cu rezultatul si parerea ta despre el.
Scrie aici numele de la comentariu pentru funda

http://www.cecacat.com/2011/02/test-de-personalitate.htm l

1 răspuns:
| theorizer a răspuns:

1. Treci pe langa o domnisoara extrem de frumoasa, imbracata sumar?
a. Fluier si intorc capul
b. Ii spun ca ar trebui sa fie arestata pentru port ilegal de frumusete
c. Sotia / Iubita mea e intotdeauna mai frumoasa
2. Esti la volanul masinii tale si o batrana traverseaza extrem de lent strada printr-un loc nepermis?
a. Scot capul pe geam si o injur
b. Claxonez si incetinesc in ultimul moment
c. Mi-aduc aminte de bunica mea
3. Stai la coada la un automat de cafea, iar doamna din fata ta isi da seama ca nu mai are bani, si cauta de 10 minute in poseta, fara a se da la o parte?
a. Ii spun sa-si miste fundul imbatranit la munca, sa faca bani de-o cafea
b. Incep sa vorbesc incet, ca pentru mine
c. Ma ofer sa-i fac cinste cu o cafea.
4. Gasesti langa roata masinii tale un pui de pisica?
a. O prind de coada si-o arunc pe trotuar, sa n-o calc cu masina
b. Ma duc la primul magazin si cumpar 100 g de parizer
c. O iau acasa.

Daca raspunsurile tale au fost preponderent.
a - Esti un badaran irecuperabil, ai lipsit de la scoala bunelor maniere
b - Esti o persoana normala, ai o limita a rabdarii, dar nu-ti lipseste bunul simt
c - Esti un romantic incurabil, un familist convins. Prietena ta e norocoasa, dar ai grija! Din cand in cand va vrea sa aiba un barbat adevarat langa ea!