| ParaPaul2006 a întrebat:

Fumezi? Ce parere ai despre fumat? Ce marca de tigari fumezi? Te-ai lasa? Si daca da, din ce motive?

Rog un raspuns prin comentariu la aceasta postare
http://www.cecacat.com/2011/02/you-need-me-bitch.html

Dupa ce iti lasi comentariul, posteaza aici nick-ul folosit la comm pentru funda

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Nu fumez si nu vad de ce as plati ca sa-mi scurtez viata.Nu are nici-o logica.pa

| IIIx333III a răspuns:

Nu, nu fumez. Si nici nu as vrea sa fumez vreodata. Pentru ca acest viciu iti poate strica viata, ii poate face pe oameni sa nu te mai iubeasca sau sa nu te mai respecte la adevarata ta valoare. Cred ca fumatul nu este bun...si daca m-as mai chiunui putin as mai gasi motive nu prea bune. Dupa cum am mai spus, nu fumez, si daca vreodata voi trage un fum sau doua, va fi doar o provocare, si ma voi lasa dupa 1 tigara.
Am si un exemplu pentru tine. Cunosc un baiat de 12 ani, care, de curand am aflat ca fumeaza de la 9 ani. Tuseste intr-una, are vocea foarte ragusita...si la maturitate sigur nu o sa fie cea mai sanatoasa persoanawinking. Funda?

| FriendsShow a răspuns:

E o mare porcarie...crede-maaaaa

| bombonelu a răspuns:

Da sunt fumator, pe mine ma ajuta cand sunt stresat sau nervos, fumez dunhill si nu cred ca mas lasa vreo data pentru ca oricum voi muri candva asa ca vreau sa mor beat ca sticla de bere an stanga si tigarea an dreapta