| cosmin2sun a întrebat:

Ce fel de reclame credeti ca ar atrage mai mult atentia pe internet? vreau sa imi fac un site cu asa ceva si as vrea sa aflu si parerea voastra. Multumesc! Funda si vot.

3 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Site cu reclame?

Si cu ce atragi? Sau care e scopul? intri pe site PENTRU a vedea reclamele?

Sincer zilnic suntem asaltati de reclame si prostii d-astea, nu o sa mearga nimeni pe un site ca vada reclamele.

| cosmin2sun explică (pentru PinkTerror):

Asa e, e adevarat! Nici mie nu imi plac reclamele dar acesta nu e doar pentru a vedea reclame ca nu ar avea nici un farmec. Va fi si de cumparaturi online. oricum merci pentru incurajare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In special problemele oamenilor. Cum ar fi:
stop fumatului
cum sa slabesti
etc.
Dar si hobbyuri sau pasiuni.