| soffie a întrebat:

Ce fel de tratamente folositi impotriva cosurilor? (dar care au si efect)

3 răspunsuri:
| Kamiichu a răspuns:

Poate ti se pare ciudat, dar.du-te la veterinar si cere Mibazon, ti-l recomand cu toata increderea, toate prietenele mele au folosit si dupa aceea nu au avut nici macar un cos big grin Bafta *

| GăbițuGabriel a răspuns:

Incearca asta: 2 linguri de miere si 2 linguri de lapte si le amesteci bine bine si te intinzi in pat cu vata te ungi pe fata si apoi nu stiu stai si te uiti la TV pana se usuca. Te speli pe fata cand simti ca devine insuportabila ca iti strange pielea si in maxim saptamana, minim 4 zile ar trebuie sa nu mai ai cosuri. happy

| SmileAgain a răspuns:

Incearca lotiuni cu extract de aloe vera! Eu folosesc si in maxim o saptamana m-a curatat de pete, cosuri negre si tot!