| Lupan7 a întrebat:

Ce film imi recomandati sa privesc in acest weekend dar sa fie interesant,nu conteaza ce gen.

2 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Filmul " Minus 25 de grade " e si dupa caz real pe mine m-a impresionat cum au reusit sa supravietuiasca ( doar indiciul acesta til dau in caz ca nu l-ai vazxut si nu sti despre ce e vorba ).

| libertat a răspuns:

Cred ca o carte ar fi super.Insa daca doresti poti sa privesti filmul care in romina se traduce sunetul e un film de groaza insa nu stiu exact daca este in limba romina cred ca in engleza sau alta limba!