| Unique a întrebat:

Ce filme va plac si care sunt actorii vostri referati?

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

The Ugly Truth, Pride & Prejudice, This Christmas, Old dogs, Bride Wars
si actori Brittany Murphy, Katherine Heigl, Hugh Laurie, Sandra Bullock happy si lista poate continua
dar tie ce filme si ce actori iti plac?big grin

7 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Filmul meu preferat este,, Inglorious Basterds" si de asemenea si presonajul principal este actorul meu preferat, Brad Pit.

| liveincolors a răspuns:

Mie mi-au placut foarte mult Ghost, Twilight si a walk to remember.
actori: mai multi din America Latina, dar imi plac si Jessica Alba si Jennifer Love Hewitt.

| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ a răspuns:

Filme horror...si actori fff multi :X

| ARma a răspuns:

Alien vs predator, The queen of the damned, Dracula 3 legacy e facut in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac filmele horror.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac multe filme, dar le voi spune pe cele care-mi plac cel mai mult...incerc sa le pun in ordin, desi e foarte greu:
1.Amprente mortale
2.The end of days
3. Tenebre
4.Meet the Fockers
5.Norbit
6.Comando
7.Percy Jackson & the olympians the lightning thief. Actorii mei preferati sunt Arnold Schwarzenegger si Nicole Kidman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actorii mei preferati sunt dylan si cole sprouse
imi plac filmele cu masini tiningate cum ar fi fast 2 furious; The fast and the furious:fast and furious tockio drift vi le recomand