| Adina_9029 a întrebat:

Ce gen de baieti va plac, fetelor? fara mistouri!

Răspuns Câştigător
| swettylove a răspuns:

Inalt,brunet cu ochii caprui sau verzi,tenul mai inchis, sa aiba si muschi dar nu exagerat, sa ma simt protejata in preajma lui sa ma respecte si cam atat happy

11 răspunsuri:
| Mayyyyyy a răspuns:

Cei foarte foarte destepti dar si frumosi! Dar sunt sigur ca tie iti plac baietii care arata super bine, si sa aiba masina sau motor!?

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Fiecare are genul ei de a place un baiat

sincer eu

prefer baietii bruneti cu ochii caprui sau blonzi ca ochii albastri la ambele categorii inalti si sportivi de obicei

dar fiecare cu gusturile lui

| AndreiZz a răspuns:

Cel cu musteatalaughing) hai ca e tarelaughing

| Anna_9116 a răspuns:

Hmmmmthinking destul de grea intrebareatongue
pai: cu par mai lungwhistling [dar nu ca de fata], sa nu fie scund, sa fie genul baiatului rau si "cautat", sportiv, sa fie frumos day dreaming, inteligent dar nu tocilarhappy, sa nu fie genul baiatului de casa... sa fie mai nebun [dar nu foarte:-s], atent, dragut, sensibil [slabe sanse], de treabalove struck si muuulte altelelove struck

| loverboy111 a răspuns (pentru Anna_9116):

Pai eu sunt sensibil, parul chiar il am mai lung nu prea mult, de treaba sunt, sunt ''rau'', note peste 8 de obicei 9daca sunt frumos tu hotorasti, de inaltime nici mic nici prea mare, atent nu xu lucrurile dar cu fete da. Ne cam potrivim doar o mica problema fac pauza pentru ca ultima data am primit flit dar si cu suc in fata si cu poza pe'telefon... si a fost de curand

| Catherine a răspuns:

Genul de baiat nu foarte romantic, sa aiba putina cultura generala si de preferabil sa avem hobiuri, interese comune smugiar ca aspect fizic nu conteaza culoare ochilor, parului etc.oh go on ar putea fi genul de baiat putin mai retrashee heesmugsincer (sa nu asculte manele-->nu am o parere prea buna despre cei care asc acest gen de muzica )laughingcam pretentioasa

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Baiatu` ideal! cine nu l ar vrea?:S. dar na.nu cred ca exista asa ceva...dar ne multumim si cu unu frumos,cu simtu umorului, sa aiba masinalaughing, sa fie destept.din astealaughing:*

| Noname4love a răspuns:

Mie imi plac baietii dragutibig grin.care sa ma faca sa radlaughing...care sa stie cum sa ma apreciezehappy. care sa ma iubeasca asa cum sunt owinking.si care sa stie sa ma sarutelaughing...Bye!big grin

| HelterSkelter a răspuns:

Retras,palid,obsedat de benzi desenate, ne-popular, fan Star Trek(trekkie)

| marina11 a răspuns:

Imi plac baietii explozivi,spontani,inteligenti, frumosi, sinceri...cam atat

| shaolina a răspuns:

La mine nu conteaza asa mult fizicul cat conteaza psihicul! adica caracerul este foarte important.imi plac baietii fini,tandri,care sa tina la tine, sa fie atenti, romantici chiar! daca faem referire la fizic conteaza si el ...imi plac baietii inalti, slabuti, finuti.si in rest depinde de persoana nu suntem toti la felhappy