| geoox550 a întrebat:

Ce gen de poze primesc multe like-uri pe facebook? Adica in ce pozitie trebuie sa stai, sa ti se vada fata sau tot corpul? Chestii de genul asta happy

3 răspunsuri:
| LiviuAlexoiu a răspuns:

Eu avand aproape numai prieteni gameri primesc cele mai multe like-uri la postari legate de PC-uri si electronice/jocuri.
(gen:
Dis be my gaming rig http://i.imgur.com/TA7HwQL.jpg = 20 de like-uri in numai 20 de minute)
Depinde ce le prace prietenilor tai. Daca toti sunt cu moda. posteaza poze in care esti imbracata in ceva de firma ^^
In legatura cu pozitia... de obicei cu bustul cat mai in fata;) :3

| justmebi a răspuns:

Era o faza de genu:
intrebare: "ce ii lipseste unei fete care are 1000 de like-uri pe facebook?"
raspuns: "hainele" laughing
nu conteaza prea mult pozitia

| maria1232 a răspuns:

Te poti uita la persoanele care au multe likeuri si poti sa le copiezi pozitia