| gheorghetorcea a întrebat:

Ce greutate trebuie sa ai la 14 ani cu inaltimea de 1.80 m?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca baiat, la 14 ani si 1.80 trebuie sa ai 75-80kg

Ca fata, trebuie sa ai maxim 70kg la 1.80m

| Hyperion7 a răspuns:

In jur de 65-73 kile greutate optima
Dar pentru mai multe detalii poți verifica pe site-ul asta
https://chirurgie-drfodor.ro/......corporala/

Îți va oferi mai multe detalii mai jos, după ce îți pui înălțimea și greutate!
Saluuuut!

| IonelaIasmina a răspuns:

Nu știu, eu am 14 ani aproape aceiași înălțime și am 70(sa se înțeleagă, nu sunt grasa) Dar cred ca normal ar fi 60, 65, hai maxim 75 dar și dacă ai sub 60 Nu trebuie sa te îngrijorezi.
Acm dacă nu te superi as vrea sa te intreb și eu ceva, te rog dacă poți răspunde, aștept răspuns dacă vrei sa ți pun intrebarea(este despre mine și o problema dar vr sa vd dacă ma poți ajuta, te rog)