| heheheblalalaxox a întrebat:

Ce greutate trebuie sa ai la 168cm?
Eu am 54kg. Vreau un raspuns concret si fara siteuri ( le-am vazut/cautat pe toate). Fundita

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Lasa-le incolo de site-uri si de calcule. Daca te uiti in oglinda si-ti place ce vezi, atunci ai greutatea perfecta.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

N-ai mentionat ai intre picioare...
Pentru o fata de 1, 68 greutatea ideala e de 58 kg, iar pentru un baiat de 68 kg.
Inca esti in limite normale cu +/-10 kg.

| Winddd a răspuns:

Greutatea la care tu să te simți bine în corpul tău. Lasă calculele, nu pentru toți sunt la fel.

| Winddd a răspuns:

Am fost mai rapidă.

| Winddd a răspuns:

Când o să fiu fericită, promit că îl schimb. Dacă ai vreo sugestie, poți să-mi spui.

| T0T a răspuns (pentru Winddd):

O să fii că doar te-am ajutat laughing
Să știi că uneori sunt un tip foarte inventiv(mda, sigur) dar de asemenea îmi dau seama de potențialul unora(mda, normal) și sunt sigur că poți găsi un nume extrem de special(ceva gen Happiness).
Eh mâine poate nu te mai recunosc. Noapte bună.