| GwenStefani a întrebat:

Ce hobby-uri imi recomandati? Sunt din Slatina, am 16 ani si nu ma simt deloc bine in pielea mea. Imi place mult sa dansez, imi place R&B-ul si imi plac si dansurile orientale. Vreau sa fac cev adeosebit, care sa-mi faca placere si sa-mi umple timpul. Ma simt nefolositoare si lenesa chiar.

1 răspuns:
| fasole1 a răspuns:

Pai si eu ma simteam la fel am 16 ani si ma m apucat de dansuri populare nu ma atras ideea, dar iti recomand aceste dansuri deoarece ai oporunitatea de a pleca in alte tari deoarece aceste dansuri sunt recunoscute de,, multi altii".Dar in orice caz noi doar iti sugeram tu esti cea care poate face cea mai buna alegerewinking. Bafta!