| Dixy198 a întrebat:

As vrea sa imi fac o trupa, iar prieteni pe care i-am intrebat nu vor sa fac...si mie imi place sa dansez si as vrea sa fac o trupa de dans.
Cine e din Slatina si ii place dansul si vrea sa faca parte dintr-o trupa...sa imi de-a un raspuns big grin.
Vreau sa dansez dansuri moderne si singura nu vreau... vreau sa mai fiu cu cineva in trupa big grin.
Deci...cine vrea si e interesat si din Slatina sa imi spuna big grin.Si nu vreau sa fiu pretentioasa, dar daca e cineva care ii place K-Pop si ar vrea sa danseze, sa ma anunte big grin.Mie imi mai place K-Pop foarte mult si vreau sa fac niste dansuri de la niste melodii si singura nu imi place... vreau sa mai fiu cu cineva.big grin.

2 răspunsuri:
| shhhs a răspuns:

Ei bine, eu nu sunt dn Slatina, dar iti pot da niste sfaturi. big grin
1.Gaseste un site specializat in dansuri/muzica pe care sa pui acest anunt.
2. Daca, chiar nu gasesti pe nimeni de ce sa nu incerci singura? Daca te pricepi si iti place s-ar putea sa faci ''ravagii'' pe scena(sper ca stii la ce m-am referit) big grin.

| sgd a răspuns:

Daca inca nu ti-ai gasit trupa, am o prietena care e profesor de dans, poate te ajuta- 0723453829-Elena