| symaz a întrebat:

Ce i-as putea da celei mai bune prietene? Implineste 13 ani

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

O bratara ce sa semnifice prietenia dinte voi. Sau ceva legat de prietenia voastra. un glob din ala in care pui poze si pe o parte si pe alta.O poza a ei si una a ta.

| symaz explică (pentru IsabelaIssa):

Mersii

| IsabelaIssa a răspuns (pentru symaz):

Cu placere :*

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

O carte, o rama foto deosebita, bijuterii de argint sau gablonturi, un penar frumos, agenda, o caseta de bijuterii plina cu dulciuri.

| duuh a răspuns:

O foaie cu sincere pareri de rau pentru ca esti fara imaginatie si intrebi niste straini pe un site ce i-ar placea ei.

| Albastru45 a răspuns:

Ai putea sa-i dai asta

| VreauSaRad a răspuns:

Un lantisor, o pereche de cercei, o geanta.

te-am ajutat?