| hayley a întrebat:

Ce i-as putea lua cadou unui prieten, are 14 ani? Asculta muzica rock, nu vrea haine, iar eu nu ma pricep la jocuri pe PC sau PS3 happy. Deci plz help. orice in afara de haine si jocuri.

Răspuns Câştigător
| GoDliK3xOriginal a răspuns:

Ceva ce stii ca i-ar palcea :) ma rog daca ii plac jocurile online un cont misto sau daca este cu calculatoarele poti sa ii iei ceva boxe accesorii etc. sau poti sa ii iei fingerskate de la un magazin sper ca te-am ajutat mi-ai face o mare placere daca ai intra pe blogul meu http://just-a-fallen-prod.blogspot.com/

2 răspunsuri:
| alissu a răspuns:

Hmm.iti recomand niste accesori gen : bratara cu tepi, lantic cu cap de mort,. asta numai daca asculta hard rock. Poti sa ii iei un parfum mai ieftin sau un animalut din plus( sunt foarte dragalase si se va amuza).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un CD original a unei formatii preferate.