| V a întrebat:

Sal, as vrea sa stiu ce genuri de muzica se mai asculta printre voi in afara de manele sau house, de exemplu, o formatie rock sau un cantaret.

4 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Eu una ascult rock, de app 3 ani happy

Am fost rockeritza din aia obsedata, dar m-am lasat acum un an jumath happy

Uite cateva din trupele mele favorite (pe atunci):
Linkin parca, Bullet for my Valentine, 3 days greece, the rasmus, green days, story of the year, Skillet, Sum 41, Thousand Foot Krutch, Billy Talent, SR 71, Evanescene si mai erau cateva, dar sincer nu mi le mai amintesc acum pe moment!

N-am mai ascultat de multa vreme rock

| NewSummer2013 a răspuns:

Dar n-am bagat la plural! Ce Dumnezeu!
Ca doar nu oi fi vreo analfabeta laughing

Mmm.defapt daca recitesc raspunsul meu, pff...se pare ca am scris gresit sad Scz. E destul de greu sa scrii la tastatura corect cand te grabesti sad

Si oricum, dupa cum am mai mai spus, n-am mai ascultat rock de chiar ff multa vreme!hee hee
Ma mir ca n-am gresit toate trupele! laughing

Dar asta e! acum pentru o litera in plus sau in minus n-ar trebui sa te enervezi asa!happy tongue

| lucian a răspuns:

Avenged sevensfold

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Green day si linkin parca sunt preferatele mele bine mai am si alte trupe dar care nu-mi plac atat de mult apropo telubesc green day nu e la plural!