| love_1617 a întrebat:

Ce i.as puteaface cadoulprieteni male de craciun? pentru ca de craciun toata clasa vom merge pe la fiecare pe acasa iar eu vreau sa. i pun ceva sub brad si apropo as vrea sa. i fac ceva facut de mine...mersiiiiikiss

Răspuns Câştigător
| angeliqdream a răspuns:

Ti-ai putea pune imaginatia la contributie facand o cutiuta de bijuterii pe care sa o decorezi cu origami sau quilling, iar daca nu ai inclinatii spre asa ceva ai putea modifica un tricou cu cateva paiete si mesaje. Asta ar fi cu siguranta ceva unicat si de care isi v-a aminti.winking