| Sperietoarea a întrebat:

Ce-i cu aștia care iși fac temele pe aici? Nu le merge mintea? Fratilor pierdeti voi daca intrebați pierdeti nimeni de aici nu va explica clar. Daca nu intelegeti ceva intreabati doamna voastra in clasă. Nu va mai pierdeti timpul gasind raspunsuri care le copiati dar nu le ințelegeți.Gandițiva daca vă vor trebui acele exerciți in liceu sau facultate ce o sa faceți? Deci daca mai vreți sa copiati e treaba voastra dar sa stiți că pierdeti mult.

1 răspuns:
| DeN1 a răspuns:

E prea tarziu ca sa gandeasca.Mergeti in patut sa va zica mami o poveste apoi dormiti sad