| bmerry a întrebat:

Ce idei de cadouri mai speciale aveți pentru majoratul celei mai bune prietene?
Nu din punct de vedere material neaparat.

Răspuns Câştigător
| mississippi a răspuns:

Poti sa-i faci un tablou cu poze de ale voastre inca de cand v-ati cunoscut (daca sunteti bune prietene) sau poti sa-i iei un bucht mare de trandafiri (100) si un bilet pe care sa scrii : ''18 s-au dus, au mai ramas 82 de ani pe care sa mi-i inveselesti"...etc. Poti chiar sa-i cumperi un tricou, o bluzita alba pe care sa scrii tot felul de mesaje special pentru ea! Insa dupa mine...chestia cu pozele e cea mai stralucita (sau un jurnal. ceva in gen) :* Funda? happy

2 răspunsuri:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Fai un filmulet cu pozele voastre

| AmaliaMarilena a răspuns:

Având in vedere ca este cea mai buna prietena a ta. Doar iti dau niște idei. Ai putea sa ii cumperi niste flori, sa ii scoți niste poze la fotograf cu voi doua si sa i le pui intr-un album, daca esti talentata la desen sa ii faci tu un portret... Exista pe la magazinele gen Carrefour Metro niste cadouri formate din mai multe lucruri (mâncare). Ii poti cumpăra unul de acela.