| Roxie_4760 a întrebat:

Am majoratul celei mai bune prietene zilele astea si am nevoie de idei ce as putea sa ii iau cadou.Nu am un buget foarte ridicat, daca aveti idei va rog sa ma ajutati DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| puricel a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi o geanta [daca ai timp sa cauti, poti gasi niste genti geniale la preturi foarte mici] sau sa scoti o poza cu voi doua si sa o inramezi. fa-i un tricou cu un mesaj amuzant, sau fa-i o cana pe care sa scrie vreo gluma de-a voastra [te costa destul de putin]. Daca e fumatoare, poti sa ii cumperi o bricheta mai speciala. Un hamster, papagal, pestisori. thinking dar ai acces la cataloagele avon/oriflame care au preturi super misto. ii poti cumpara un parfum sau o gramada de chestii mistocutze big grin hugz! si have fun la majorat! :*

3 răspunsuri:
| Hisaya a răspuns:

Pai depinde ce ii place ei si ce iti place tie:
-poti sa ii faci o felicitare mai speciala, in care sa-ti scrii gandurile pentru ea
-poti sa-i personalizezi o cana. Scrii pe ea: Pentru x, de la y;
-poti sa te intelegi cu alte fete sau cu alti baieti care merg la majorat si sa va semnati toti pe un tricou, sa ii scrieti ceva care sa-i ajunga la suflet;
-o vaza mai mica care are atasat o rama: in vaza pui niste floricele,
iar in rama o poza cu voi doua;
-daca esti talentata, ii poti crea un caiet, si pe primele doua pg sa desenezi ceva. De exemplu: pe prima pg desenezi sufletul inchis, si pe cealalta pg, sufletul deschis. Evident, sufletul sa fie sub o forma de floare, de ochi, sau de orice altceva ai tu inspiratie.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un fixativ>