| baaang a întrebat:

Ce ii aia cinnamon challenge?

20 răspunsuri:
| baaang explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Nu stiu, spune-mi tu ce e ala google raised eyebrows
btw, am citit si pe google, dar vroiam sa vad ce pareri au altii despre asta, doh.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru baaang):

Ai intrebat "Ce ii aia cinnamon challenge?" deci se vede CLAR ca nu ai habar ce ie aia. Si vedi ci nu stii si-i ala goagal. Auzi: "vroiam pareri".rolling on the floor Vroiai sa te faci de ras! Daca taceai, filozoafa ramaneai.

| baaang explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Ie=e happy
vedi=vezihappy
ci=nicihappy
si-i=?
goagal=google [in caz ca nu esti manelist]

invata limba romana si dupa aia spune-mi mie "daca taceai filozoafa ramaneai".

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru baaang):

Ce m-ai umilit!

| baaang explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Sau nu.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru baaang):

Crezi ca nu stiu vorbi romaneste? Este o diferenta intre a face misto (daca imi permiti sa folosesc argoul) de o analfabeta si a fi un analfabet. Esti de tot rasul! As intra in pamant de rusine in locul tau!
Sa iti enumar greselile gramaticale facute de tine? Bine!
- ce ii aia = ce inseamna;
-spune-mi mie = pleonasm; corect - spune-mi (doar atat);
-dupa aia = dupa aceea;
-la inceput de propozitie se scrie cu litera mare;
-se folosesc paranteze rotunde, nu patrate (uite asa);

| baaang explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Oh, dude, who the hell cares what your *** "opinion" is about me?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru baaang):

If you don't care about my f****** "opinion", I can tell you that nobody cares about you, f****n' b****h. Good bye! It is not my opinion, it's the truth!
Dedication for you: http://www.metrolyrics.com/last-caress-lyrics-metallica.html

| baaang explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

F****n' b***h?raised eyebrows
you say I am a b***h? Beautiful, Intelligent, Talented, Cute, Hot= b***h, and hell yeah, you are rightsmug
Judge me and I'll prove you wrong, call me a *** and I'll show you one.
I'm not what you think I am (an illiterate girl, a ***). oh go on

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru baaang):

Hot, maybe! All the b****h are hot.
You can't demonstrate that you are smart 'cose: you answer to a deplorable reply (mine) specially put by me to see if you answer to this. One word for you: pathetic!
M-am gandit totusi ca vei da dovada de istetime. Imi pare rau ca m-am inselat.

| baaang explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Congrats, you are perfect.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru baaang):

In zadar incerci sa pari ca nu iti pasa sau sa dai replici inteligente: cazi din lac in put.

| baaang explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

De ce vorbesti daca nu ma cunosti?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru baaang):

Sa vedem : esti la scoala generala, ai un frate si ai cel putin 300 de persoane in lista de messenger.

| baaang explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Stii, asta nu inseamna sa cunosti o persoana.
si apropo, nu ai fost nici macar pe aproape.
in fine, hai sa o lasam asa.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru baaang):

Glumeam. Nici nu ma asteptam sa fiu "pe aproape". Ma bucur ca ai inteles ideea.