| badearazvan a întrebat:

Ce ii spui unei fete cand iti zice "spune-mi ceva dragut"

Răspuns Câştigător
| TheUnikBiby a răspuns:

"ceva dragut"
Glumesc laughing
Fa-i un compliment, fetele adora asta cand vine din partea baietilor pe care-i plac. Spune-i ca e o persoana minunata, ca are ochi superbi, ca iti place caracterul ei sau pur si simplu ca o placi. Ceva, orice, doar sa fii sincer pentru ca asta conteazawinking

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Ii spui. "ma gandesc mereu la tine".

| peperonies a răspuns:

Da-i o poza cu ea. o sa fie fleasca.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Iubitul meu îmi spune că mă iubește.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Imi place urechea ta''. Glumesc. Spune-i ca arata bine.

| RoBByi96 a răspuns:

Pai in general le place sa le spui ca arata bine, si sa fii un pic mai detaliat, spre exemplu: "Ador ochiii tai"; "Ti-ai schimbat ceva la par? Iti sta superb" etc.