| badearazvan a întrebat:

cand o fata iti zice "spune-mi ceva dragut" voi ce ia-ti zice? si nu cred ca se refera la ea si mai spunea ca e suparata

5 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Daca i-as cere unui baiat sa-mi spuna ceva dragut, as prefera sa aud"Iubesc ursii panda happy ". dragut laughing

| Kenya a răspuns:

Pai ai putea sa vorbesti cu ea despre ce s-a intamplat de e suparata si sa ii spui ceva frumos.

| MidnightR a răspuns:

"Tu,in momentele in care zambetul tau e sincer si curat"

| ale153 a răspuns:

Spune-i ceea ce simti pentru ea. Daca e suparata sa ii arati ca iti pasa de ea! +Ciocolata nu strica happy