| Titanos a întrebat:

Ce imi puteti spune despre after-party. Pareri, sugestii sau orice lucru care trebuie stiut.

Răspuns Câştigător
| 德尼莎 a răspuns:

After-party=dupa petrecere sau pe final depinde cum e pus in propozitie. Pai nu sunt multe de spus, doar o plictiseala mare, cand s-a incheiat aproape totul, lumea e varza de obosita si observi ca majoritatea au plecat sau au adormit depinde de loc. Nimic interesant iti poti da seama ce se intampla numai din cuvant "after party", so. happy

1 răspuns:
| NaneSchizophrenia a răspuns:

After-party, e party-ul de catre dimineata cand toata cluburile sau inchis, nimic special, daca rezisti stai, sunt multi care adorm pe scaun. dupa ii vezi pe jos laughingfete bete, atmosfera ♥
Bafta!happy