| AlinNnw0w a întrebat:

Ce imi recomandați sa fac sa scap de gușă de sub bărbie, am gușă si sunt slab, am 1, 70 si 70kg. vreau sa scap de gușă

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Esti sigur ca ai gusa si nu e doar barbia ta retrasa? La 70 de kg si 1.70 inaltime e greu de crezut ca s-a adunat grasime acolo, asa cum se intampla la persoanele cu destule kilograme in plus.

| Miruna333 a răspuns:

Operatie sau lipoliza. Mai recomandat ar fi operația, lipoaspirație. Nu asculta de exerciții sau masaj, nu se scapă de gușă prin așa ceva.