| publicname a întrebat:

Ce imi trebuie ca sa iau o scutire de la doctorul de familie? Cu ce trebuie sa ma duc?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu niste bani pentru ca acum trebuie sa platesti cand mergi la medic, imi aduc aminte de mic eu mergeam la urgente ma prefaceam ca imi e rau si ma doare burta si imi dadeau o scutire si asa o aratam la scoala dc lipsesem laughing

| Alina0491 a răspuns:

Daca stie de problema ta nu iti trebuie nimic, insa daca ti-ai facut ceva analize si in urma acestora iti trebuie scutire, trebuie sa-i duci rezultatul analizelor.

| kidboo a răspuns:

Cu tine...bolnavwinking