| Matzaa a întrebat:

Ce inaltime credeti ca ar trebui sa aiba un copil de clasa a 5-a?

9 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Fratemiu trece a 5-a si are 1. 50

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa aiba 1. 50 m

| Locaa a răspuns:

1. 50 dar eu am avut 1. 52:d

| Matzaa explică:

Aa deci e ok ca am 1. 56 da?big grin

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Eu in clasa a 5 a am avut 1. 59 love struck [am fost ce mai inaltabatting eyelashes ]

Cred ca ar fi cam 1. 54-1. 57 cam asa kiss

| ...G@bRyEl@... a răspuns:

Eu in clasa a5 a am avut 1. 40 acum ca sunt pe a 7 a am 1. 60 big grin
deci normal un copil de cls a 5a poate avea 1. 40-1. 45 mai mult nu pentru ca daca are mai mult inseamna ca pielea se intinde si ii va ramane urme. funda?:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1. 60(acum trec a sasea), depinde de varsta, dar in medie 1. 50; 1. 55; 1. 60; cam atat.

| Sonia96Dulce a răspuns:

Trebuie sa aiba intre 1. 50-1. 60, dar mai sunt si exceptii unii au 1. 65 sau 1. 40 nu toata lumea se dezvolta la fel sau in acelasi timp.

| alexwtzw a răspuns:

Depinde eu aram mai solid aveam 1. 65