| razadeluna a întrebat:

Ce incaltaminte sport ati dori sa va cumparati, pentru. primavara/vara?

6 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Nu conteaza atata timp cat este comfortabila, adidasii sunt comfortabili.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi mi-am cumparat niste adidasi LACOSTElove struckdaca tot sunt reducerihee hee

| larrii a răspuns:

Bascheti/conversi :Xxxx iubirile mele de o viata laughing; x

| Ionutzsa a răspuns:

Pai daca tot e sezonul reducerilor... Niste adidasi pumabatting eyelashes
am vazut la real, reducere de la 3 mil la 1 mil si ceva love struck

| *Baby* a răspuns:

Papuci@

| malina_9455 a răspuns:

Pai.eu sunt moarta dupa adidasi nike... dar poti si niste tenisi mov...se poarta