| an00nnim21 a întrebat:

Ce înseamnă când cineva ia pastile pentru overdose?

Răspuns Câştigător
| Raresfrt a răspuns:

Overdose este atunci cand o persoana consuma droguri sau pastile in cantitati mai mari decat corpul lor poate procesa

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca-i drogat si nu-i capabil sa inteleaga ca se poate sinucide daca ia doza mare de medicamente sau droguri.

| dullcat a răspuns:

Detoxifiere in urma abuzului de substante diverse.

| Hyperion7 a răspuns:

Înseamnă că o luat substanțe toxice mai mult timp și acum ia pastile pentru a-și detoxifia organismul.De obicei la supradozajul de droguri se recomanda pastile de gen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai consumat mai multe substanțe iar acum iei pastile sa te vindeci!