| IoneIonelus a întrebat:

Hey! Problema Dani din nou.A venit acum 2 zile aici si a plecat ieri.Vineri nici nu a stat cu mine dar ieri am stat la mine, am jucat Rummy, Monopoly etc.Erau niste pici in curte la vecina si tot ziceau "Uite indragostiti!" si cica la Dani "Ciuda piciu?".Ce a vrut sa zica? Asta e prima faza.El plecase putin cu Iuli la cimitir si in timpu ala venise mama si m-am certat crancen cu ea.Cand el a venit, mama plecase deja si eu eram in curte rosie la fata de la plans.M-a vazut si a venit la mine, m-a intrebat ce am si m-a luat in brate.A stat la mine si m-a facut sa rad incontinuu.
Deci iarbig grine ce face asa ceva? Inca nu i-am spus ca-l plac si nici nu l-am sarutat.Deci ce sa fac?
Aa da....mmm...acum ca incepe scoala nu o sa-l mai vad si o sa-mi fie dor de el.Ce sa fac pana incepe vacanta si vine iar?
Fundaaaa

2 răspunsuri:
| lickmybools a răspuns:

Uite o solutie ca-sa va vedeti in perioada de scoala:sunati-va, vorbiti-va pe mess iar in week-end tute tu la el sau spune-i ca vrei sa-l vezi in week-end si atunci el poate o sa vina...iar cu placutul el asteapta putina afectiune din partea ta, sa-i arati ca si tie iti pasa de el si atunci el isi va da seama k il placi si nu va mai fii nevoie sa-i apui asta

| annnamaria a răspuns:

E locic ca te place!
dar cay vine vb de vacanta, e cam complicat nu cre ca relatia voastra are sanse pe termen lung.dar poate fi o iubire de o vara!