| dragoshalexandru a întrebat:

Am o intrebare care nu o pot gasi de ani de zile. La varsta de 9 ani am fost lovit de masina. Am stat in coma o luna jumatate. si cand am iesit din coma a trebuit sa ma opereze de doua ori pe creier. Era in perioada Craciunului. Si cand am iesit in sala de operatii, m'a dus in salon. Eu nu puteam vorbii, sau sa ma misc... Si cum eram in perioada Craciunului, a venit un preot in salon. I'a citit pe ceilalti pacientii, iar apoi a venit la mine... M'a luat de mana, iar eu apoi m-am ridicat si m-am in fund ( Scuzatimi expresia ), Apoi am inceput sa vorbesc, ceea ce nu era normal pentru mine care iesisem din sala de operatii in urma cu 1 ora. Am inceput sa vorbesc si ii spuneam preotului ca stiam ca vorbise cu doua femei despre mine. Preotul nu s-a mirat apoi m'a intrebat un singur lucru. " Cum arata biserica". iar eu i-am spus ca este galbena. ceea ce asa era. dar eu in viata mea nu am fost acolo. Apoi dupa ce mi-a dat drumul la mana eram din nou cum eram inainta sa ma ia de mana. cand a dat sa plece mama s-a dus repede dupa el intrebandu'l cum de s-a intamplat asa ..preotul i-a spus ca am ajuns acolo cu puterea gandului. Asta vreau si eu sa inteleg. ce inseamna cu puterea gandului? Cine poate sa ma lamureasca?

Răspuns Câştigător
| Kosuchin a răspuns:

Cauta despre proiectie astrala?

3 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Eu mai dau buzna cu mintea prin dușurile virginelor sau prin concerte epice.

| PulbereDeStea a răspuns:

Puterea Domnului este mare.
''Crede si ti se va implini, cere si ti se va da, bate si ti se va deschide.''

| dragoshalexandru explică:

Nu, acum nu se mai intampla. Dar sp[une-mi si mie cum de s-a intamplat atunci de am putut sa vad ce n'am vazut? Am intrebat si preotii, dar nu mi'au putut da raspunsul. Oare ce inseamna cu puterea mintii sau a gandului?