| AlexandraAlee a întrebat:

Hei. Ce inseamna ca ma despart de prieten straight face? Am visat aseara si luni seara ca ma certam cu prietenul meu, adica nu ca ma certam. Luni seara am visat ca eram la scoala si el vorbea cu mine, apoi s-a dus sa pipaie o fata si i-am tras o palma si i-am zis sa ramana cu ea si a ramas cu ea, s-au sarutat. Eu muream de gelozie si m-am dus si m-am plimbat cu niste prieteni, iar aseara am visat ca venise dupa ore pe la banca pe la mine; la mine venise niste amici, am fost i-am condus si i-am lasat telu meu lui; am venit inapoi nici nu vroia sa ma sarute era suparat si a zis ca n-are nimic si s-a dus mai incolo la o banca la o fata care vroia sa stea cu el inainte sa fim impreuna si a sarutat-o si eram furioasa si era sa ma calce o masina straight face. ce semnificatii ar putea avea aceste 2 vise pe care le-am avut 2 seri la rand sad? Funda straight face. si restul voturi.

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

Ori iti este teama sa il pierzi.ori ti-ai pierdut increderea in el, dar incearca sa nu te mai certi cu el si explica-i visul tau si asta ii va da explicatia si intreaba-l daca tine numai la tine! am visat si eu un vis putin asemanator si mi sa indeplinit sincer happy desi daca se intampla cum a fost visul tau uital!:* succes si sper sa nu ti se indeplineasca! mult succes cu el! byehappy daca mai ai nevoie de sf.sti la cine sa apelezi:d funda?

4 răspunsuri:
| ady2607 a răspuns:

Si eu am visat de multe ori lucruri fara sens, am incercat sa le inteleg semnificatia dar mi-am pierdut vremea. Nu au corespondent in realitate.

| chelie91ptm a răspuns:

Iti e frica sa nu il pierzi. Sunt doar niste vise

| chelie91ptm a răspuns:

Visele nu se adeveresc

| mia94 a răspuns:

An subconstientul tau s-a format o teama sa nu cumva sa al pierzi