| amtotcevreau a întrebat:

Ce inseamna cand imi spune cineva : esti bestiala!?

Răspuns Câştigător
| MadalinaaIoana a răspuns:

Amtotcevreau, esti bestiala inseamna ca esti de treaba, esti frumoasa... Daca ti-a spus cinava asta, inseamna ca e de bine. happy

10 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Ori ii place de tine, ori esti o bestie. Ori Esti asa de misto incat faci ravagii ca o bestie. Vezi si tu care ti se potriveste.

| blondutzata a răspuns:

Esti superba esti amuzanta ai un stil aparte care multe fete nu il au esti the best(cea mai buna)

| cristiiiiiii a răspuns:

Inseamna ca esti buna si vrea sa ti-o traga

Răspuns utilizator avertizat
| Different69 a răspuns:

Arati bine, ai simtul umorului bun, ai talent etc.

| d3javw a răspuns:

Inseamna ca ti-a facut un compliment si nu stiu ce intrebare e asta pentru ca puteai sa iti dai seama si singura :poate ca sa te lauzi sau asa ceva oricum,, esti bestiala''laughing

| amtotcevreau explică (pentru d3javw):

Nu ma laud. baiii voi nu intelegeti! nu mi-a zis nimeni asa ceva! am vrut sa stiu eu ce inseamna. adica daca e in sens bun(frumoasa, misto, draguta... mai stiu eu ce) sau in sens rau(ca animalele)! e greu de citit un rand de intrebare?

| d3javw a răspuns (pentru amtotcevreau):

Depinde pe ce ton si in ce ipostaze se zice.

| para001 a răspuns:

E calumea, animalica, sălbatica, fioroasa
e un compliment

| LittleShyDevil a răspuns:

Esti awesome laughing Incredibila, ai impresionat acea persoana intr-un mod foarte placut, poate chiar te place, asta numai tu poti sa stii sau el! happy