| speed17 a întrebat:

Ce inseamna cand prietena ta iti spune ca trebuie sa treaca un timp apoi sa vada daca ne-am schimbat comportamentul? ofer funda unui raspuns buna. multumesc

Răspuns Câştigător
| WildLatte a răspuns:

Pai vrea sa ia o pauza si sa vada daca pauza asta o sa va schimbe comportamentul si relatia voastra poate continua ca inainte. Poate are nevoie de gandire in privinta relatiei voastre. Incearca sa stai de vorba cu ea si sa vezi de ce vrea o pauza.

3 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Inseamna ca vrea sa vada daca mai simtiti acelasi lucru si dupa ce va cunoasteti mai bine sau e doar o atractie fizica de moment. Nu e chiar sigura pe ce simte ea si pe ce simti tu si crede ca ar trebui sa aveti putina rabdare, sfat pe care ti-l dau si eu. Bafta!

| RememberToSmile a răspuns:

Pai cel mai probabil inseamna ca vrea sa luati o pauza din cauza unor probleme dintre voi, timp in care sa va ganditi ce ati gresit fiecare si apoi sa incercati sa fiti iar impreuna sa vedeti daca v-ati rezolvat problemele si puteti fi impreuna in continuare

| speed17 explică:

Inteleg ea vrea asta pentru ca vrea sa ma schimb, am gresit prin faptul ca nu am lasat-o sa fie alaturi de mine. Vreau sa stiu daca mai pot avea o sansa. Momentan ea nu mai vrea sa vorbim un timp si apoi sa vedem daca ne-am schimbat.