| krys a întrebat:

Sotul meu imi spunea in fiecare zi ca ma iubeste.De la un timp nu imi mai spune si nici comportamentul lui nu s-a schimbat e la fel ca inainte. Oare sa-mi fac griji?

7 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine si sunt convinsa ca-ti dai seama daca ceva nu e in regula cu el, sau daca ai pentru ce sa te ingrijorezi.

mariana
| mariana a răspuns:

Draga mea, nu stiu de cati ani sunteti voi casatoriti, daca sotul tau intr-o perioada iti spunea zilnic ca te iubeste, ai fost o norocoasa. Daca dupa un timp nu se mai intampla acest lucru cred ca, trebuie sa te gandesti, tu cand i-ai spus lui ca-l iubesti? Calea dragostei nu este intr-un singur sens, cei doi soti trebuie sa tie vie flacara dragostei si aceasta se intampla daca amandoi contribuie la mentinerea acestui sentiment.
Este posibil ca, acum sotul tau munceste mai mult, este obosit si cand ajunge acasa se simte sleit asa ca, incearca sa-i pregatesti uneori cate o mancarea mai buna, o ambianta mai calda, tu sa te ingrijesti ceva mai mult, sa fii mai cocheta si mai calda si sa vezi daca observa acest lucru.
Nu cred ca ai de ce sa-ti faci probleme, intr-o casnicie mai intervine si obisnuinta si totul se pare ca este cuvenit, de aceea cu ingeniozitate, din cand in cand, trebuie sa gasim cai prin care sa "marim flacara Iiubirii". Iti doresc sa fii fericita si sa-ti mentii iubirea asa cum doresti, iar sotului tau ii doresc sa aiba "ochi" doar pentru tine.

| kh1ss a răspuns:

Incearca sa discuti cu el tongue

| mioara a răspuns:

Nu poate este preocupat cu criza asta nu tb sa ti faci griji

| sorana_1576 a răspuns:

Stai linistita, e din cauza stresului si a vietii grele care o ducem, o sa-si revina daca discuti cu el si sa-i spui ce ai pe suflet

| ingrijitoare a răspuns:

Poate sotul ar vrea copii. Sau poate sa-i aratati iubirea. Sau poate dvs. ati consumat toata iubirea si sexul in timpul prieteniei si... ca la box, zis finish.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Provoacă-l în dormitor o perioadă de timp și vezi atunci.
Pa, pa.