| vikirikimiki08 a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat îți pune capul pe sanii unei fete?

7 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Care cap?

| Kaℓi a răspuns:

Inseamna ca o sa ploua.

Tu ce crezi ca inseamna?

E cam aiurea baiatul ala. "Ce înseamnă când un băiat îți pune capul pe sanii unei fete?"
Daca am inteles bine, perversul de el te ia si iti pune capul (tau) pe sanii altei fete. Nu ar trebui sa-i permiti. Esti independenta, iti pui capul (tau) unde vrei.

| RAY a răspuns:

Ca vrea sex, ca i face placere, cred ca orice om rational isi da seama de asta, doar de aia ai 100 de mld de neuronii

| Doub a răspuns:

Că vrea să-i strivească, ce diabolic.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca ii este somn. De fel fundul unei fete e foarte bun ca perna dar merg si sanii. Cand nu ai incotro...

| SilviaDulcik a răspuns:

Inseamna ca o iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că o să înceapă să plângă.