| LarisaViviana a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti face cu ochiul?

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Ca te place.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca ar vrea sa faca sex cu tine daca ar putea

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde in ce mod si in care circumstante a facut-o.In general inseamna ca te-a remarcat si iti da de inteles acest lucru precum si faptul ca te place. Spera ca va indrazni mai mult daca ai sa-i zambesti cu bunavointa.

| grab a răspuns:

Ca ii esti draga sau ca iti face un semn discret ca sa fii atenta la el.

| doreal a răspuns:

I-a intrat ceva in ochi...

| CuieMoco a răspuns:

Ca e retardat. Niciun om nu iti face cu ochiul din senin straight face

| DamnKid a răspuns:

Un motiv ar fi acela că te-a remarcat și vrea să îi dai atenție, probabil te place, iar altul ar fi acela că este doar un curvar care vrea să pună fetele pe jar.