| Anonima26985 a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat îți spune că e disponibil?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are gagică.

| RAY a răspuns:

Te viseaza noapte de noapte, du-te si saruta-l

| OldSoul a răspuns:

Daca esti fata, inseamna ca inca nu exista o ALTA care sa-i manance zilele.
Si asa, te invita indirect sa ocupi TU locul vacant in viata lui.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ar vrea sa ii propui tu ceva; dar este prea orgolios ca sa faca el propunerea; se crede macho-man

| Anonima26985 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ce sa ii propun? Și cum sa i-o spun macho-man-ului ca sa nu se creadă cel mai important de pe Terra?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Anonima26985):

Cauta sa fii calma, dar directa; intreaba-l cu cea mai degajata atitudine, ce ar dori din partea ta!? daca reactioneaza ca un marlan: uita-l! daca se fastaceste, incropeste un dialog din care sa intrevezi intentiile lui.

| Anonima26985 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Voi incerca, thank You!?

| Ara997 a răspuns (pentru Anonima26985):

Deja te-ai prins ce gen de om e. chiar merita? sa-i spui ceva?
daca vrei poti sa-i raspunzi ca desi si tu esti "disponibila ", nu simti nevoia sa anunti pe toata lumea

| Sagemi67 a răspuns:

Inseamna ca asteapta o fata in orice moment iar asta poate fi si cu directie catre tine daca ti-a zis asta. Bafta!

| Anonima26985 explică (pentru Sagemi67):

Deci eu ce trebuie sa fac? Sau pur și simplu să aștept?

| Sagemi67 a răspuns (pentru Anonima26985):

Daca iti place de el ai putea sa te bagi in seama si sa vorbiti diferite lucruri...

| Anonima26985 explică (pentru Sagemi67):

Ca de exemplu? Ce subiecte?