| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat spune "Da-o dreq!"

?

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Cva gen:Nu il intereseaza d persoana respectiva, s.au nu mai vrea sa auda de ea.

4 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Eu cred ca mai mult decat orice,inseamna ca este un mitocan.
Sa vorbeasca asa despre o fata, demonstreaza ca este necivilizat,apoi ca, n-are nici un respect pentru acea fata. Rusine sa-i fie. Putea sa-si tina parerea, sau sa se exprime civilizat ca nu-i place acea fata.

| NuExista a răspuns:

Daca e vorba de prietenasa atunci ii egn : cui ii pasa si de aia? raised eyebrows

daca nu inseamna ca persoana respectiva nu'i prezinta interes. happy ca si cum nu ar cunoste'o.happy

| x3_3130 a răspuns:

Ca nu ii pasa de persoana respectiva...probabilbig grin

| BlueBird_7351 a răspuns:

Si pe mine "m-a dat dracul" cineva azi.

Pff, tocmai azi! crying
Dar asa a fost sa fie.

Trec mai departe, si asa ar trebui sa faci si uh! Nu mai baga in seama toti cocalarii prosti crescutzi! (care din 3 cuvinte, unul SIGUR e o injuratura)

Te-am pupat! kisskisskiss