| PDM2000 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat spune "Da-o dreq!"?crying

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ii pasa de respectiva si nu vrea sa stie nimic de ea.

| Dash a răspuns:

Pai, nu inseamna altceva decat ceea ce a zis.

| pwp a răspuns:

Nu-i pasa de aceea fata.
lasaaa...vor fi si altii mai buni happy

| Brunetica a răspuns:

da-o dracului!

| Alex0194 a răspuns:

Poate ca acea tipa l-a inselat sau i-a inselat asteptarile cu ceva ce a facut sau cum e ea; si poate ca l-a interesat dar din acel motiv anume nu il mai intereseaza; cam asa ceva zic si eu de cea care m-a refuzat dar ce sa-ti zic, pana sa ma refuze parea perfectiunea

| Leonid a răspuns:

Eu cand zic asta inseamna ca acea fata ma enerveaza rau...

| all3x_1560 a răspuns:

Nu-i pasabig grin

| SorinE a răspuns:

Depinde cand spune si cine este cu el cand spunewinking
Poate sa vrea doar sa se dea cocos dar acasa plange sub perna sau poate sa fie un misogin si asta sa fie modul in care el sa spuna "la revedere" unei fete...